BWM Exchange

Strategie inwestycyjne
z Patrykiem Krupińskim

Zarejestruj się na webinar i naucz się inwestować od zawodowego tradera!

 

 
Webinary BWM Exchange

4 darmowe webinary dzięki, którym
zbudujesz swoją strategię inwestycyjną!

15.02.17  19:00

Zarabianie na rynku finansowym

 • Uczestnicy rynku
 • Spekulacja & inwestycja
Details

Na rynkach finansowych, aby móc zarobić pieniądze, ważna jest przewaga nad innymi uczestnikami. Tylko świadomość jak i zarówno wiedza
w jaki sposób działają pozostali uczestnicy rynków kapitałowych jest nam w stanie zapewnić pierwsze kroki w zdobyciu bezcennej przewagi.
Trzeba jednak również pamiętać ze nie celem każdego jest zarobek, często jest to mocno przemyślany akt służący jedynie do zabezpieczenia.
W pierwszym webinarze dowiesz się dokładnie kim są Twoi przeciwnicy oraz przed jakimi pułapkami musisz się strzec pod czas Twojej obecności na rynku.

22.02.17  19:00

Tajniki zastosowania analizy technicznej i fundamentalnej

 • Analiza fundamentalna
 • Analiza techniczna
 • Techniki Stop Lossów
Details

Już zarówno słyszałeś wiele tez na temat analizy technicznej jak i zarówno fundamentalnej. Każda z nich niesie ze sobą wiele zalet jak i zarówno wad. Na tym webinarze dowiesz się ze te dwie odrębne od siebie analizy na poszczególnych interwałach bardzo mocno się uzupełniają co jest kolejny krokiem, aby zdobyć większą przewagę na rynku. Dowiesz się również kilka rożnych technik stosowania zleceń zabezpieczających którymi są stop loss.

01.03.17  19:00

Sygnały generowane przez rynek

 • Techniki czytania wykresów
 • Ukryte wiadomości w wykresie
 • Szukanie sygnałów
Details

Istnieje wiele możliwych sposobów interpretacji wykresów jak i zarówno ich czytania. Głównym narzędziem tradera jest obiektywność oraz prawidłowa interpretacja wiadomości ekonomicznych, politycznych w nawiązaniu do szukania sygnałów na samym czystym wykresie. Na 3 webinarze z cyklu otrzymasz wiedzę, która umożliwi Ci całkiem obiektywne spojrzenie na czysty wykres co spowoduje, że zdecydowanie precyzyjniej dokonasz transakcji.

08.03.17  19:00

System inwestycyjny

 • Budowa własnego systemu
 • Wskaźniki czy jednak czysty wykres?
 • Optymalizacja systemu
Details

W ostatnim webinarze tego cyklu nawiążemy do wszystkich wcześniej wspomnianych tematów, poukładamy wszystko w jeden system oraz zbudujemy warsztat pracy. Dowiesz się kiedy warto korzystać ze wskaźników, a kiedy one mogą wprowadzić Cię jedynie w błąd. Patryk Krupiński przedstawi Ci kompletny warsztat pracy od strony technicznej jakim posługują się na co dzień zawodowi traderzy.

KAŻDY WEBINAR ZAWIERA ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNE ORAZ LIVE TRADING!

 
Ponad 800
instrumentów
finansowych
 
Brak konfliktu
interesów - handel w modelu STP
 
Zabezpieczenie
przed ujemnym
saldem
BWM Exchange
 
Konkurencyjne
spready
 
Szybkie wpłaty
i wypłaty
 
Dedykowany zespół
wsparcia